Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem

Szymon

¡Hola! Mam na imię Szymon i jestem studentem trzeciego roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W czasie wolnym moimi pasjami są sport i nauka języków obcych. Moja przygoda z językiem hiszpańskim trwa już od 5 lat, a do nauki zainspirowała mnie moja pasja do futbolu i sukcesy hiszpańskich drużyn. Swoją wiedzę poszerzam na różne sposoby. Oprócz studiów, uczęszczam też na kurs w Instytucie Cervantesa. Jestem także miłośnikiem hiszpańskiej i latynoamerykańskiej muzyki, dzięki której otaczam się językiem na co dzień.

Moją pasją do hiszpańskiego chciałbym zarazić także inne osoby chętne do jego nauki. W nauczaniu zwracam bardzo dużą uwagę na kwestie fonetyczne oraz kulturowe. Podczas zajęć staram się dawać uczniom jak największą ilość różnego rodzaju ćwiczeń i materiałów, aby jak najlepiej zautomatyzować użycie poszczególnych zagadnień. Uczęszczając na moje lekcje, każdy uczeń będzie mógł nie tylko robić ćwiczenia i widzieć hiszpański w książkach, lecz także go słyszeć i używać. Zacznijmy razem nowy etap przygody z hiszpańskim!

Kaja

¡Hola! Jestem Kaja, studiuję filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jestem na trzecim roku, jednak swoją przygodę z hiszpańskim rozpoczęłam jeszcze w gimnazjum. Miałam do czynienia z wieloma językami, jednak to hiszpański zawładnął moim sercem. Chciałabym podzielić się tą pasją także z Tobą :) Poza szkołą swoją wiedzę poszerzałam na różnych kursach językowych oraz samodzielnie przez hiszpańskie seriale i piosenki, aż zdecydowałam się zgłębić ten język najbardziej jak to możliwe, wybierając właśnie ten kierunek. Będąc na studiach zaczęłam poznawać świat literatury hiszpańskiej, a poza uczelnią zaciekawiłam się tematem hiszpańskiego undergroundu muzycznego, co jeszcze bardziej wciągnęło mnie w ten język i pozwoliło poznać jego bardziej naturalną stronę. I to właśnie na to zwracam uwagę w takcie uczenia języka – naturalność i swoboda w mówieniu. Uważam, że to poprzez praktykę uczymy się najlepiej i nie ma co bać się popełniać błędów – nad nimi popracujemy ;) Na zajęciach ze mną przekonasz się, że nauka języka to super przygoda!

Ewelina

¡Hola! Mam na imię Ewelina i studiuję filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Już od najmłodszych lat z zapartym tchem śledziłam losy bohaterów latynoskich telenowel i stopniowo zakochiwałam się w języku hiszpańskim. Studia dają mi możliwość poznania języka z zupełnie innej, lecz równie ciekawej strony. 

Jeśli chcesz spróbować swoich sił i odkryć świat hiszpańskojęzyczny - zajęcia w naszej szkole są właśnie dla Ciebie! Oprócz nauki słówek i gramatyki czekają na Ciebie ciekawostki dotyczące kultury, hiszpańskiej wymowy oraz żywego języka! Na zajęciach ze mną nie zabraknie również piosenek, ćwiczeń interaktywnych, ciekawych filmików czy okazji do konwersacji

Zapraszam Cię na wspaniałą przygodę! :)

Lilianna B.

¡Hola! Jestem Lila, pasjonatka języka hiszpańskiego. Moja przygoda rozpoczęła się bardzo niewinnie… Filmy i seriale produkcji hiszpańskiej skradły moje serce, a dzień bez jednego utworu hiszpańskojęzycznego był dla mnie dniem straconym. Z czasem język ten stał się moją pasją, którą rozwijam aż do dziś. 

Na naszych zajęciach pokażę ci, że nauka języka może być przyjemna. Książka to tylko jedna z metod nauczania. Podczas spotkań nie zabraknie odrobiny zabawy, a przede wszystkim bezstresowych rozmów po hiszpańsku! Nie bój się, jeśli popełniasz błędy. Praktyka czyni mistrza. Dla mnie to czysta przyjemność pomóc rozwijać Twoje umiejętności. Czekam na Ciebie, abyśmy mogli wspólnie wyruszyć w niezapomnianą podróż, podczas której nauczysz się języka i poznasz trochę kultury pięknej Hiszpanii! 
 

Piotr S.

Hola! Nazywam się Piotr. 

Moją wielką pasją jest nauka języków obcych. Wiedzę na temat hiszpańskiego zdobywałem również w praktyce zwiedzając kraje Ameryki Południowej oraz Hiszpanię. W nauczaniu mam już spore doświadczenie- sprawia mi to wielką przyjemność. 

Na moich zajęciach stawiam na praktykę oraz dobrą atmosferę, a także ciekawe aspekty kulturowe. Pamiętajcie, że na naukę języków nigdy nie jest za późno. Do zobaczenia na zajęciach!

Aleksander T.

¡Hola! Mam na imię Aleksander
Od dziecka pasjonują mnie języki obce. Ze względu na przyjaciół, literaturę i muzykę, jednym z języków którym najczęściej się posługuję jest hiszpański i widzę jak ważne jest jego praktyczne użycie. 
Moim zainteresowaniem jest również Muzyka. Słucham bardzo różnorakich gatunków i gram na kilku instrumentach, dlatego mam dobry słuch i zwracam uwagę na poprawną wymowę. Muzyka jest też doskonałym narzędziem do uczenia się języka. W przypadku hiszpańskiego to narzędzie można łatwo wykorzystać, dzięki wielu piosenkom w tym języku. 
Język hiszpański jest używany przez ponad 500mln osób na świecie. Już sama Hiszpania jest krajem bardzo zróżnicowanym regionalnie, a należy do tego dodać większość państw Ameryki Płd czy na przykład Gwineę Równikową w Afryce. Dlatego ucząc się tego języka i poznając kulturę krajów hiszpańskojęzycznych każdy znajdzie coś dla siebie. 
Na naszych zajęciach zajmiemy się tym co Cię ciekawi lub jest Ci potrzebne.

Karolina B.

Hola a todos! Soy Karolina
Hiszpański jest moją pasją, od ponad 20 lat stanowi bardzo ważną część mojego życia. Posiadam certyfikat Instytutu Cervantes, który uzyskałam w 2008 roku. Języka hiszpańskiego używam na co dzień, słuchając muzyki, oglądając filmy i seriale w wersji oryginalnej, czytając książki hiszpańskich autorów w oryginale oraz rozmawiając z szerokim gronem moich hiszpańskich przyjaciół, których zdobyłam mieszkając w Hiszpanii
ponad 6 lat mojego życia. Z chęcią podzielę się zdobytą w tych latach wiedzą oraz doświadczeniem. Sama doskonale przekonałam się o tym, że nauka języka obcego to nie tylko gramatyka i gotowe zwroty, najprzyjemniejsza nauka jest wtedy, kiedy postanowimy zagłębić się w kulturę i obyczaje Hiszpanii oraz otworzymy się na konwersacje bez strachu, że coś źle powiemy. Nauka przez ciekawość! Pozwól, że zabiorę cię w tą fascynującą podróż.
Do zobaczenia na zajęciach!

Natalia R.

Cześć! Jestem Natalia i jestem Polką i Meksykanką – po połowie. Z językiem hiszpańskim mam styczność od dziecka, posługuję się nim na poziomie natywnym. Moje szczególne zainteresowanie nim zaczęło się, gdy mieszkałam w Hiszpanii przez rok. Zaskoczyła mnie mnogość akcentów i dialektów, różnicujących nie tylko kraje Ameryki Łacińskiej, ale też i same comarcas kontynentalnej Hiszpanii. W nauczaniu języka hiszpańskiego skupiam się na uniwersalnej komunikatywności – tak, aby uczeń mógł bez problemu dogadać się zarówno w Madrycie, jak i Buenos Aires (albo z Argentyńczykiem spotkanym w Madrycie). Interesuję się neurobiologią i mechanizmami uczenia się. Moją pasją są podróże w stylu backpacking i wspinaczka sportowa.

Kasia P.

¡Hola! Soy Kasia. Nawet nie zauważyłam kiedy język hiszpański stał się się moją pasją. Uwielbiam integrować się z narodem hiszpańskojęzyczny i poznawać ciekawostki kulturowe. Przekazywanie wiedzy innym sprawia mi ogromną radość. 

Na zajęciach szczególną uwagę zwracam na konwersację. Chętnie pomogę Ci w przełamaniu bariery językowej oraz w osiągnięciu pewności siebie w konwersacji. Już od pierwszych zajęć przemycam różne wyrażenia idiomatyczne, które pomogą Ci w lepszym porozumieniu się z osobami hiszpańskojęzycznymi. 
¡Hasta luego!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora