Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem

Aleksandra

¡Hola! Mam na imię Aleksandra. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego studiów I stopnia na kierunku filologia hiszpańska z językiem angielskim. Obecnie studiuję II stopień na tym samym kierunku. Język hiszpański na dobre zagościł w moim życiu dopiero po rozpoczęciu studiów. Wcześniej sama próbowałam swoich sił zdobywając wiedzę między innymi dzięki darmowym aplikacjom czy hiszpańskim serialom. Jednak dopiero na Uniwersytecie moja nauka nabrała tempa. Dzięki prowadzeniu lekcji w języku hiszpańskim od samego początku, szybko zdobyłam płynność w języku. Tą samą zasadę stosuję przy prowadzeniu własnych zajęć, ograniczając język polski do minimum, co pozwala uczniom szybko załapać najczęściej używane zwroty i przyspieszyć naukę. W swojej pracy korzystam z  czytelnych i estetycznych prezentacji wykonywanych samodzielnie, zawierając w nich najważniejsze zagadnienia i ogrom przykładów. Często wykorzystuję też hiszpańskojęzyczne piosenki w celu poszerzenia wiedzy ze słownictwa oraz liczne quizy pozwalające utrwalić zdobytą wiedzę. Przemycam również wiele ciekawostek z obrębu kultury hiszpańskiej, a także latynoamerykańskiej. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim, poznać hiszpańską kulturę lub poszerzyć swoją wiedzę - serdecznie zapraszam! Pokażę Ci, że nauka języka to świetna zabawa! Do zobaczenia!

Szymon

¡Hola! Mam na imię Szymon i jestem studentem trzeciego roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W czasie wolnym moimi pasjami są sport i nauka języków obcych. Moja przygoda z językiem hiszpańskim trwa już od 5 lat, a do nauki zainspirowała mnie moja pasja do futbolu i sukcesy hiszpańskich drużyn. Swoją wiedzę poszerzam na różne sposoby. Oprócz studiów, uczęszczam też na kurs w Instytucie Cervantesa. Jestem także miłośnikiem hiszpańskiej i latynoamerykańskiej muzyki, dzięki której otaczam się językiem na co dzień.

Moją pasją do hiszpańskiego chciałbym zarazić także inne osoby chętne do jego nauki. W nauczaniu zwracam bardzo dużą uwagę na kwestie fonetyczne oraz kulturowe. Podczas zajęć staram się dawać uczniom jak największą ilość różnego rodzaju ćwiczeń i materiałów, aby jak najlepiej zautomatyzować użycie poszczególnych zagadnień. Uczęszczając na moje lekcje, każdy uczeń będzie mógł nie tylko robić ćwiczenia i widzieć hiszpański w książkach, lecz także go słyszeć i używać. Zacznijmy razem nowy etap przygody z hiszpańskim!

Kaja

¡Hola! Jestem Kaja, studiuję filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jestem na trzecim roku, jednak swoją przygodę z hiszpańskim rozpoczęłam jeszcze w gimnazjum. Miałam do czynienia z wieloma językami, jednak to hiszpański zawładnął moim sercem. Chciałabym podzielić się tą pasją także z Tobą :) Poza szkołą swoją wiedzę poszerzałam na różnych kursach językowych oraz samodzielnie przez hiszpańskie seriale i piosenki, aż zdecydowałam się zgłębić ten język najbardziej jak to możliwe, wybierając właśnie ten kierunek. Będąc na studiach zaczęłam poznawać świat literatury hiszpańskiej, a poza uczelnią zaciekawiłam się tematem hiszpańskiego undergroundu muzycznego, co jeszcze bardziej wciągnęło mnie w ten język i pozwoliło poznać jego bardziej naturalną stronę. I to właśnie na to zwracam uwagę w takcie uczenia języka – naturalność i swoboda w mówieniu. Uważam, że to poprzez praktykę uczymy się najlepiej i nie ma co bać się popełniać błędów – nad nimi popracujemy ;) Na zajęciach ze mną przekonasz się, że nauka języka to super przygoda!

Marta

Hola, mam na imię Marta :) Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się w liceum i już wtedy przeczuwałam, że ten język zostanie ze mną na długo! Ukończyłam międzyobszarowe studia licencjackie w Poznaniu z filologią hiszpańską jako kierunkiem wiodącym, teraz kontynuuję naukę na studiach magisterskich.

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego, żeby dogadać się z hispanohablantes na całym świecie - zapraszam, będziemy rozmawiać i ćwiczyć przydatne wyrażenia! Jeśli potrzebujesz hiszpańskiego do pracy - zapraszam, dopasuję potrzebne słownictwo do Twoich potrzeb! Jeśli kręci cię muzyka i literatura - zapraszam, poświrujmy wspólnie na punkcie kultury!

Podczas zajęć lubię odwoływać się do muzyki - piosenek nowych i starych, chętnie podrzucam też ciekawostki kulturowe. Dobrze przecież znać słowo "obiad", ale jeszcze lepiej znać je i wiedzieć, o której godzinie go zjeść ;)

Do zobaczenia na zajęciach! 

Wiktoria

¡Hola! Nazywam się Wiktoria i moją wielką pasją jest nauka języków obcych. Moją przygodę z
językami obcymi zaczęłam już w przedszkolu, ucząc się angielskiego, francuskiego czy niemieckiego,
jednak to hiszpański skradł mi serce. Z tego powodu postanowiłam zdawać maturę rozszerzoną z
języka hiszpańskiego, co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia- filologię hiszpańską. Od
dłuższego czasu podróżuję po Hiszpanii, dlatego ze mną nie tylko nauczysz się języka, ale także
kultury! W nauczaniu mam już spore doświadczenie- udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego dla
uczniów w różnych grupach wiekowych, od dzieci w przedszkolu aż po osoby pełnoletnie i pracujące,
bo na naukę języka nigdy nie jest za późno. :)
Język hiszpański zagościł u mnie na stałe dzięki kompletnemu zanurzeniu się w jego kulturę, która jest
bardzo obfita: mam już za sobą setki przesłuchanych hiszpańskich piosenek, dziesiątki przeczytanych
książek czy artykułów, co pozwoliło mi poznać język od prawdziwej strony, nie tylko tej
podręcznikowej. Jeśli Ty też chciałbyś zanurzyć się w świecie hispanojęzycznym, zapraszam Cię na
wspólne zajęcia!

Ewelina

¡Hola! Mam na imię Ewelina i studiuję filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Już od najmłodszych lat z zapartym tchem śledziłam losy bohaterów latynoskich telenowel i stopniowo zakochiwałam się w języku hiszpańskim. Studia dają mi możliwość poznania języka z zupełnie innej, lecz równie ciekawej strony. 

Jeśli chcesz spróbować swoich sił i odkryć świat hiszpańskojęzyczny - zajęcia w naszej szkole są właśnie dla Ciebie! Oprócz nauki słówek i gramatyki czekają na Ciebie ciekawostki dotyczące kultury, hiszpańskiej wymowy oraz żywego języka! Na zajęciach ze mną nie zabraknie również piosenek, ćwiczeń interaktywnych, ciekawych filmików czy okazji do konwersacji

Zapraszam Cię na wspaniałą przygodę! :)

Ania

¡Hola! Mam na imię Ania i jestem studentką piątego roku filologii hiszpańskiej z programem
tłumaczeniowym na Uniwersytecie Śląskim. Języki od lat są moją pasją, uwielbiam się ich
uczyć! Oprócz hiszpańskiego znam również angielski oraz uczę się włoskiego, niemieckiego oraz indonezyjskiego. Poza nauką języków kocham także książki, gry komputerowe oraz
pieski! Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu i podróże :)
Od kilku lat udzielam korepetycji licealistom, a także uczę hiszpańskiego od podstaw
dorosłych. Uwielbiam uczyć, a nic nie sprawia mi takiej radości jak widok moich uczniów
robiących postępy! Na moich zajęciach lubię zasypywać uczniów nowym słownictwem, a
także ciekawostkami dotyczącymi kultury krajów hispanojęzycznych. Gramatyka to moja
ulubiona część języka, dlatego jeśli chcesz dobrze ją poznać to zapraszam na zajęcia! :)
Lekcje staram się prowadzić głównie w języku hiszpańskim, aby ułatwić uczniom osłuchanie
się z tym językiem. Przygotowuję również masę ćwiczeń i różnego rodzaju innych
materiałów, na zajęciach nigdy nie jest nudno!
Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim, lub go podszlifować, to
zapraszam na zajęcia! :)

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora