Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem

Aleksandra

¡Hola! Mam na imię Aleksandra. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego studiów I stopnia na kierunku filologia hiszpańska z językiem angielskim. Obecnie studiuję II stopień na tym samym kierunku. Język hiszpański na dobre zagościł w moim życiu dopiero po rozpoczęciu studiów. Wcześniej sama próbowałam swoich sił zdobywając wiedzę między innymi dzięki darmowym aplikacjom czy hiszpańskim serialom. Jednak dopiero na Uniwersytecie moja nauka nabrała tempa. Dzięki prowadzeniu lekcji w języku hiszpańskim od samego początku, szybko zdobyłam płynność w języku. Tą samą zasadę stosuję przy prowadzeniu własnych zajęć, ograniczając język polski do minimum, co pozwala uczniom szybko załapać najczęściej używane zwroty i przyspieszyć naukę. W swojej pracy korzystam z  czytelnych i estetycznych prezentacji wykonywanych samodzielnie, zawierając w nich najważniejsze zagadnienia i ogrom przykładów. Często wykorzystuję też hiszpańskojęzyczne piosenki w celu poszerzenia wiedzy ze słownictwa oraz liczne quizy pozwalające utrwalić zdobytą wiedzę. Przemycam również wiele ciekawostek z obrębu kultury hiszpańskiej, a także latynoamerykańskiej. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim, poznać hiszpańską kulturę lub poszerzyć swoją wiedzę - serdecznie zapraszam! Pokażę Ci, że nauka języka to świetna zabawa! Do zobaczenia!

Szymon

¡Hola! Mam na imię Szymon i jestem studentem trzeciego roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W czasie wolnym moimi pasjami są sport i nauka języków obcych. Moja przygoda z językiem hiszpańskim trwa już od 5 lat, a do nauki zainspirowała mnie moja pasja do futbolu i sukcesy hiszpańskich drużyn. Swoją wiedzę poszerzam na różne sposoby. Oprócz studiów, uczęszczam też na kurs w Instytucie Cervantesa. Jestem także miłośnikiem hiszpańskiej i latynoamerykańskiej muzyki, dzięki której otaczam się językiem na co dzień.

Moją pasją do hiszpańskiego chciałbym zarazić także inne osoby chętne do jego nauki. W nauczaniu zwracam bardzo dużą uwagę na kwestie fonetyczne oraz kulturowe. Podczas zajęć staram się dawać uczniom jak największą ilość różnego rodzaju ćwiczeń i materiałów, aby jak najlepiej zautomatyzować użycie poszczególnych zagadnień. Uczęszczając na moje lekcje, każdy uczeń będzie mógł nie tylko robić ćwiczenia i widzieć hiszpański w książkach, lecz także go słyszeć i używać. Zacznijmy razem nowy etap przygody z hiszpańskim!

Kaja

¡Hola! Jestem Kaja, studiuję filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jestem na trzecim roku, jednak swoją przygodę z hiszpańskim rozpoczęłam jeszcze w gimnazjum. Miałam do czynienia z wieloma językami, jednak to hiszpański zawładnął moim sercem. Chciałabym podzielić się tą pasją także z Tobą :) Poza szkołą swoją wiedzę poszerzałam na różnych kursach językowych oraz samodzielnie przez hiszpańskie seriale i piosenki, aż zdecydowałam się zgłębić ten język najbardziej jak to możliwe, wybierając właśnie ten kierunek. Będąc na studiach zaczęłam poznawać świat literatury hiszpańskiej, a poza uczelnią zaciekawiłam się tematem hiszpańskiego undergroundu muzycznego, co jeszcze bardziej wciągnęło mnie w ten język i pozwoliło poznać jego bardziej naturalną stronę. I to właśnie na to zwracam uwagę w takcie uczenia języka – naturalność i swoboda w mówieniu. Uważam, że to poprzez praktykę uczymy się najlepiej i nie ma co bać się popełniać błędów – nad nimi popracujemy ;) Na zajęciach ze mną przekonasz się, że nauka języka to super przygoda!

Ewelina

¡Hola! Mam na imię Ewelina i studiuję filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Już od najmłodszych lat z zapartym tchem śledziłam losy bohaterów latynoskich telenowel i stopniowo zakochiwałam się w języku hiszpańskim. Studia dają mi możliwość poznania języka z zupełnie innej, lecz równie ciekawej strony. 

Jeśli chcesz spróbować swoich sił i odkryć świat hiszpańskojęzyczny - zajęcia w naszej szkole są właśnie dla Ciebie! Oprócz nauki słówek i gramatyki czekają na Ciebie ciekawostki dotyczące kultury, hiszpańskiej wymowy oraz żywego języka! Na zajęciach ze mną nie zabraknie również piosenek, ćwiczeń interaktywnych, ciekawych filmików czy okazji do konwersacji

Zapraszam Cię na wspaniałą przygodę! :)

Lilianna B.

¡Hola! Jestem Lila, pasjonatka języka hiszpańskiego. Moja przygoda rozpoczęła się bardzo niewinnie… Filmy i seriale produkcji hiszpańskiej skradły moje serce, a dzień bez jednego utworu hiszpańskojęzycznego był dla mnie dniem straconym. Z czasem język ten stał się moją pasją, którą rozwijam aż do dziś. 

Na naszych zajęciach pokażę ci, że nauka języka może być przyjemna. Książka to tylko jedna z metod nauczania. Podczas spotkań nie zabraknie odrobiny zabawy, a przede wszystkim bezstresowych rozmów po hiszpańsku! Nie bój się, jeśli popełniasz błędy. Praktyka czyni mistrza. Dla mnie to czysta przyjemność pomóc rozwijać Twoje umiejętności. Czekam na Ciebie, abyśmy mogli wspólnie wyruszyć w niezapomnianą podróż, podczas której nauczysz się języka i poznasz trochę kultury pięknej Hiszpanii! 
 

Piotr S.

Hola! Nazywam się Piotr. 

Moją wielką pasją jest nauka języków obcych. Wiedzę na temat hiszpańskiego zdobywałem również w praktyce zwiedzając kraje Ameryki Południowej oraz Hiszpanię. W nauczaniu mam już spore doświadczenie- sprawia mi to wielką przyjemność. 

Na moich zajęciach stawiam na praktykę oraz dobrą atmosferę, a także ciekawe aspekty kulturowe. Pamiętajcie, że na naukę języków nigdy nie jest za późno. Do zobaczenia na zajęciach!

Liliana M.

¡Hola! Jestem Liliana i język hiszpański uważam za bardzo ważną część mojego życia, którą uwielbiam się dzielić! Studia filologiczne i kontakty z ludźmi z różnych częśći globu pozwoliły mi dostrzec wiele ciekawych niuansów kulturowych, a jak inaczej dotrzeć do poziomu płynności językowej, jeśli nie próbując zrozumieć sposób myślenia rodzimych użytkowników? Razem odkryjemy mentalność. dla której sjesta jest absolutną świętością i miasta, które w nocy stają się całkowicie innymi miastami. Świat, w którym karnawał miesza się z postem i w którym problemy magicznie znikają, gdy tylko człowiek przeniesie się ciałem bądź duszą na prawie zawsze słoneczne Costa del Sol. Zajęcia staram się zawsze dostosować do Twoich potrzeb. Jeśli masz już ulubione i najbardziej sprawdzające się dla Ciebie sposoby przyswajania informacji, możesz spodziewać się aktywności, które będą opierały się na tych metodach. Do zobaczenia

Marta G.

Hola, mam na imię Marta.

Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się w liceum i już wtedy przeczuwałam, że ten język zostanie ze mną na długo! Ukończyłam międzyobszarowe studia licencjackie w Poznaniu z filologią hiszpańską jako kierunkiem wiodącym, teraz kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego, żeby dogadać się z hispanohablantes na całym świecie - zapraszam, będziemy rozmawiać i ćwiczyć przydatne wyrażenia! Jeśli potrzebujesz hiszpańskiego do pracy - zapraszam, dopasuję potrzebne słownictwo do Twoich potrzeb! Jeśli kręci cię muzyka i literatura - zapraszam, poświrujmy wspólnie na punkcie kultury! Podczas zajęć lubię odwoływać się do muzyki - piosenek nowych i starych, chętnie podrzucam też ciekawostki kulturowe. Do zobaczenia na zajęciach! 

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora